Найняти Водія в агентстві домашнього персоналу “Дім Щастя”

Залишити заявку

Сімейний водій

Сімейний водій виконує розвозку дітей в школу і дитячий садок, зробить закупівлю продуктів і побутових засобів, відвезе речі в хімчистку, сплатить рахунки, зустріне гостей, завжди “на підхваті” в потрібний момент. Акуратність у водінні. Ваш автомобіль завжди буде в ідеальній чистоті і технічно справному стані.

Найняти водія

Особистий водій

Особистий водій має досвід водіння автомобіля бізнес і преміум класу, відмінно знає дороги Києва, може супроводити у відрядження по Україні та за кордон. Також виконає доручення керівника, забезпечить своєчасну подачу автомобіля. Кожен водій має досвід роботи, та рекомендації з попередніх місць роботи.

Найняти водія

Водій – охоронець

Водій-охоронець від нашого агентства володіє бойовими мистецтвами, зможе своєчасно виявити і усунути загрозу, забезпечить безпеку особи, що охороняється. До Ваших послуг досвідчені охоронці зі спеціалізованим навчанням і відмінними характеристиками. Наші водії-охоронці гарантують Вашу безпеку.

Найняти водія

Ціни на водія в Києві та області

Сімейний водій

від 25000 грн/міс

Послуги сімейного водія від 25000 грн/міс

Особистий водій

від 25000 грн/міс

Послуги особистого водія від 25000 грн/міс

Водій-охоронець

від 35000 грн/міс

Послуги водія-охоронця від 35000 грн/міс

* Всі ціни вказані з розрахунку на стандартну заявку. Якщо у Вас є додаткові вимоги до кандидата або особлива специфіка роботи ціни на послуги водія можуть відрізнятися.

Швидка заявка:

Залишити заявку на підбір водія

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  Підтвердіть, будь ласка
  Шукаю Персонал

  Найняти водія:

  0688765267 (Київстар), Viber

  h.house2007@gmail.com

  Україна, м Київ, вул. Сагайдачного 12, 2-й поверх, офіс 2-10, індекс 04070
  (м. Поштова Площа, м. Контрактова Площа)

  Графіки водія

  Повна зайнятість

  Водій на повну зайнятість, 5 днів на тиждень підійде сім’ї, де послуги водія потрібні на постійній основі. Такий водій зможе подати автомобіль рано вранці і працювати до вечора і весь день займатися розвезенням Вас і Вашої родини. При такому графіку водій, крім стандартних обов’язків, зможе виконати також додаткові обов’язки пов’язані з поїздками по місту.

  Часткова зайнятість

  Найняти водія на часткову зайнятість зручно тим роботодавцям, яким водій потрібен тільки, наприклад, для супроводу дитини в школу або садок. Водій з частковою зайнятістю зможе приїжджати вранці, відвозити дитину в школу або ж Вас на роботу і бути вільним до вечора. Або працювати декілька певних днів на тиждень. Послуги такого водія обійдуться дешевше.

  Ненормований графік

  Досвідчений водій з ненормованим графіком роботи, підійде для тих роботодавців, у яких щільний графік зустрічей, у яких ненормований графік, яким розвозка потрібна з раннього ранку і до пізньої ночі. Такий водій зможе підстрахувати Вас в будь-який час. Водій з ненормованим графіком роботи зможе, також, виходити на роботу і в вихідні дні.

  Перш ніж найняти сімейного або особистого водія, Вам необхідно визначитися з графіком, адже від графіка роботи водія безпосередньо залежить і оплата його послуг. В агентстві домашнього персоналу “Дім щастя” наші фахівці зможуть знайти водія на будь-який зручний для Вас графік. Звертайтеся в наше агентство і ми допоможемо Вам найняти професійного водія, який буде відповідати всім Вашим критеріям і вимогам.

  Чому наші водії кращі

  Чому найняти водія краще в нашому агентстві

  • Перед виходом на роботу, співробітники агентства за спеціально розробленою методикою проводять індивідуальне тестування, детальний інструктаж кожного водія, тому в Вашу сім’ю прийде фахівець, який розуміє всі тонкощі і психологію роботи в сім’ї, відмінно знає правила поведінки на роботі, ознайомлений з поняттями субординації і конфіденційності .

  • Ми дбаємо про Вашу безпеку і пропонуємо Вам персонал, який всебічно перевірений нашими фахівцями. Ми перевіряємо документи працівника (паспорт, ІПН, трудову та медичну книжки). За бажанням клієнта проводиться перевірка кандидата на поліграфі.

  • База персоналу агентства дуже обширна. Ми зможемо підібрати для Вас водія виходячи з Вашого бюджету і обов’язково з огляду на всі Ваші вимоги та побажання.

  • Наші водії мобільні і готові підлаштуватися під будь-який Ваш графік.

  • Ми впевнені в професіоналізмі нашого персоналу. І ми готові надати гарантії на наші послуги на весь період дії договору. Гарантією від агентства є безкоштовна заміна і підміна персоналу на першу Вашу вимогу.

  • Для Вашого комфорту, ми закріпимо за Вами персонального менеджера, який зможе допомогти Вам у будь-якому питанні щодо роботи найнятого водія.

  • І головне! Всі наші водії пунктуальні і відмінно знають дороги Києва і України.

  Наші переваги

  Найняти водія:

  Залишити заявку на підбір водія

   Ваше ім'я

   Ваш телефон

   Підтвердіть, будь ласка
   Шукаю Персонал

   Замовлення водія:

   0688765267 (Киевстар), Viber

   h.house2007@gmail.com

   Украина, г. Киев, ул. Сагайдачного 12, 2-й этаж, офис 2-10, индекс 04070

   (м. Почтовая Площадь, м. Контрактовая Площадь)