Найняти садівника чи господарника в агентстві “Дім Щастя”

Залишити заявку

Господарник

Помічник по дому стежить за чистотою прилеглої території будинку, доглядає за рослинами, домашніми тваринами, здійснить невеликий будівельний ремонт, зможе підтримувати в робочому стані всі системи будинку.

Найняти садівника

Cадівник

Професійний садівник від нашого агентства, займається висадкою рослин і подальшим доглядом за ними. Виявить хворобу рослини та підбере правильні засоби для лікування. Знає професійні методи боротьби зі шкідниками.

Найняти садівника

Ландшафтник

Виконує проектні роботи. Розробить дендроплан. Розробить ідею і концепцію ландшафтного дизайну, знає рослини і зможе об’єднати їх в ландшафтних композиціях, має творчий підхід до оформлення проектів.

Найняти садівника

Ціни на послуги садівника та господарника в Києві і області

Господарник

від 1000 грн/день

Господарник на постійній основі від 1000 грн/день

Садівник

від 1200 грн/день

Садівник на постійній основі от 1200 грн/день

Садівник-ландшафтник

від 1400 грн/день

Садівник-ландшафтник від 1400 грн/день

Садівник-господарник

від 1200 грн/день

Садівник-господарник від 1200 грн/день

*Всі ціни вказані з розрахунку на стандартну заявку. Якщо у Вас є додаткові вимоги до садівника чи господарника або особлива специфіка роботи ціни на послуги садівника і господарника можуть відрізнятися.

Графік садівника або господарника

Садівник (господарник) на повну зайнятість

Садівник або господарник на повну зайнятість, 5-6 днів в тиждень підійде сім’ї, де помічник потрібен на постійній основі. Такий садівник або господарник зможе приходити рано вранці і йти ввечері і весь день займатися питаннями пов’язаними з доглядом за садом і прилеглою ділянкою. При такому графіку у помічника по господарству знайдеться час, для прибирання ділянки, догляду за рослинами, басейном, висадки рослин, догляду за газоном і т.д.

Садівник на часткову зайнятість

Найняти садівника або господарника на часткову зайнятість зручно тим сім’ям, яким не потрібні послуги помічників по будинку щодня, а садівник (господарник) потрібен для догляду за садом, будинком і ділянкою один або декілька разів на тиждень. Садівник-господарник на часткову зайнятість буде займатися всіма обов’язками пов’язаними з доглядом за прилеглою територією будинку, садом, дрібним ремонтом і виконувати деякі Ваші доручення.

Садівник (Господарник) з проживанням

Найняти садівника або господарника з проживанням в сім’ї необхідно тоді, коли Ви проживаєте в приватному будинку з великою ділянкою і помічники завжди повинні бути під рукою. Можна найняти помічника з проживанням вахтою (коротка вахта 3/3, 4/4 або 5/5 діб, середня 7/7 або 14/14 доби, або тривала 1/1 місяць) або найняти садівника (господарника) з повним проживанням. Вахтовим графіком роботи сім’я, як правило, наймає 2 помічника які працюють в змінному графіку.

В агентстві домашнього персоналу “Дім щастя” наші фахівці зможуть знайти садівника і господарника на будь-який зручний для Вас графік. Звертайтеся в наше агентство і ми допоможемо Вам найняти професійних помічників по господарству, які будуть відповідати всім Вашим критеріям і вимогам.

Швидка заявка:

Залишити заявку на підбір садівника

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  Підтвердіть, будь ласка
  Шукаю Персонал

  Найняти садівника:

  0688765267 (Київстар), Viber

  h.house2007@gmail.com

  Україна, м Київ, вул. Сагайдачного 12, 2-й поверх, офіс 2-10, індекс 04070
  (м. Поштова Площа, м. Контрактова Площа)

  Агентство «Дім Щастя» пропонує послуги садівників по догляду за садом і присадибною територією, а так само послуги господарників для догляду за будинком і прилеглою територією.

  Чому наші садівники та господарники найкращі

  Профільна освіта

  Мають рекомендації

  Досвід роботи в сім’ях

  Мають високу кваліфікацію

  Пройшли тестування

  Перевірені фахівці

  Чому найняти садівника та господарника краще в нашому агентстві

  • Перед виходом на роботу, співробітники агентства за спеціально розробленою методикою проводять індивідуальне тестування, детальний інструктаж кожного кандидата, тому в Вашу сім’ю прийде фахівець, який розуміє всі тонкощі і психологію роботи в сім’ї, відмінно знає правила поведінки на роботі, ознайомлений з поняттями субординації і конфіденційності.

  • Ми дбаємо про Вашу безпеку і пропонуємо Вам персонал, який всебічно перевірений нашими фахівцями. Ми перевіряємо документи працівника (паспорт, ІПН, трудову та медичну книжки). За бажанням клієнта проводиться перевірка кандидата на поліграфі.

  • База персоналу агентства дуже обширна. Ми зможемо підібрати для Вас садівника і господарника виходячи з Вашого бюджету і обов’язково з огляду на всі Ваші вимоги та побажання.

  • Наші садівники і господарники мобільні і готові підлаштуватися під будь-який Ваш графік.

  • Ми впевнені в професіоналізмі нашого персоналу. І ми готові надати гарантії на наші послуги на весь період дії договору. Гарантією від агентства є безкоштовна заміна і підміна персоналу на першу Вашу вимогу.

  • Для Вашого комфорту, ми закріпимо за Вами персонального менеджера, який зможе допомогти Вам у будь-якому питанні щодо роботи найнятого садівника.

  • І головне! Всі наші садівники і господарники дуже працьовиті та старанні. Вони зможуть забезпечити правильний догляд за декоративними і плодовими рослинами, забезпечити життєдіяльність будинку.

  Наші переваги

  Найняти садівника:

  Залишити заявку на підбір садівника

   Ваше имя

   Ваш телефон

   Подтвердите, пожалуйста
   Ищу Персонал

   Найняти садівника:

   0688765267 (Киевстар), Viber

   h.house2007@gmail.com

   Украина, г. Киев, ул. Сагайдачного 12, 2-й этаж, офис 2-10, индекс 04070

   (м. Почтовая Площадь, м. Контрактовая Площадь)