Робота нянею, домробітницею, доглядальницею та ін:

Дзвоніть! 098-579-88-48, 066-616-97-95

Відкриті вакансії

Про роботу в сфері домашнього персоналу

Агентство “Дім Щастя” займається підбором домашнього персоналу в сім’ї Києва, області та за кордон. Для того що б наші менеджери змогли запропонувати Ваше резюме по вакансіях Вам необхідно приїхати в офіс агентства і пройти реєстрацію в базу претендентів, або зареєструватися онлайн. Менеджер агентства заповнить анкету з Ваших слів, вкаже Ваш досвід і знання. Ви розкажете про свої побажання щодо умов роботи, графіку, заробітної палати, обов’язків, які Ви готові виконувати. Після цього ми складемо Ваше резюме і будемо пропонувати його на відкриті вакансії, які будуть Вам підходити.

Необхідні документи для реєстрації в агентстві та пошуку роботи:

  • Оригінал паспорта;

  • Оригінал ІПН (ідентифікаційний код);

  • Диплом про освіту;

  • Трудову книжку;

  • Санітарну (медичну) книжку за наявності;

  • Вашу вдалу фотографію (не обов’язково);

  • Рекомендаційні листи (за наявності).

Етапи співпраці з нами

1. Співбесіда з менеджером і реєстрація кандидата в офісі агентства або онлайн

2. При необхідності – підвищення рівня знань кандидата на курсах

3. Занесення здобувача в базу кандидатів

4. Пропозиція претендента по вакансіях – складання та відправка резюме роботодавцям

5. Підготовка здобувача до проходження співбесіди

6. Організація співбесіди з сім’єю в офісі агентства

7. Укладання договору про роботу

8. Проходження випробувального терміну в сім’ї

9. Інформаційна підтримка на весь період роботи

Хто ми

Ми агентство домашнього персоналу “Дім Щастя”. У нашому агентстві працює досвідчена команда HR-фахівців, які спеціалізуються на підборі саме домашнього персоналу. Це вузькопрофільні фахівці, які щодня вдосконалюють свої знання в сфері рекрутингу, психології та педагогіки, щоб надати якісну послугу для Вас. Нашими фахівцями були розроблені HR-стратегії, системи тестування та оцінки персоналу. Це допомагає нам якісно виконувати свою роботу. Кожна сім’ї індивідуальна, тому в агентстві домашнього персоналу “Дім Щастя” менеджери сповідують індивідуальний підхід до кожної заявки. Ми обов’язково вислухаємо всі Ваші побажання до майбутньої няні і підберемо кандидатів які будуть точно відповідати заявленим Вами вимогам.

За час нашої роботи до нас звернулося багато сімей. Наші клієнти залишилися задоволені якістю нашої роботи і рекомендують нас своїм друзям, що говорить про високу компетенцію і професіоналізм команди нашого агентства

Наша місія

Наша місія – допомогти сім’ям в підборі професійного і благонадійного домашнього персоналу. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і хочемо щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами. Кожен клієнт, який до нас звертається, довіряє нам і ми щиро хочемо виправдати Вашу довіру. Ми професіонали своєї справи і з великим задоволенням допоможемо Вам підібрати найкращий домашній персонал для роботи у Вашій родині.

Також ми хочемо допомогти у працевлаштуванні професіоналам у сфері домашнього персоналу. У претендентах, які до нас звертаються, ми бачимо величезний потенціал і велике бажання працювати. І одна з наших цілей допомогти цим професіоналам знайти роботу і реалізувати себе в цій сфері. Ми впевнені в сумлінності наших фахівців і готові порекомендувати їх своїм клієнтам. І ми впевнені, вони не підведуть нас і виправдають всі Ваші очікування.

Ми гарантуємо конфіденційність і вищий рівень надання послуг нашим агентством.

Ми дбаємо про наших кандидатів

Наші вакансії з гідною оплатою праці

Ми підготуємо Вас і допоможемо успішно пройти співбесіду

Ми гарантуємо Вам перевірені і благонадійні сім’ї

Ми проводимо безкоштовні тренінги з адаптації та психології роботи в сім’ї

Ми консультуємо Вас на протязі всього періоду Вашої роботи в сім’ї

Захищаємо і допомагаємо Вам вирішити конфліктні ситуації з роботодавцями

Навчання в агентстві “Дім Щастя”

При реєстрації менеджери агентства докладно розпитають Вас про досвід роботи, оцінять Ваші знання, рівень підготовки, внутрішні якості і зовнішні дані. Якщо менеджер вважатиме рівень Вашої підготовки не достатнім для роботи в сім’ї, Вам запропонують курси. Пам’ятайте, Ваш особистий досвід у своїй родині відрізняється від вимог роботодавців. Не дивуйтеся якщо менеджер запропонує Вам пройти навчання. Агентство “Дім Щастя” не проводить власні курси. Ми співпрацюємо з навчальними Курсами для домашнього персоналу. Школа курсів пропонує хороші знижки для клієнтів від нашого агентства. Які навчальні курси можна пройти?

Вступний курс

Курс “Домробітниця-економка”

Курс “Няня-гувернантка”

Після закінчення курсів домашнього персоналу видається міжнародний сертифікат англійскою мовою, та 2 сертифікати українською та російскою мовами.