Найняти няню в агентстві “Дім Щастя”

Залишити заявку
Няня грудничку Киев

Няня немовляті (малюку)

Няні з медичною освітою, досвідом роботи з дітьми в сім’ях або медичних установах, наявністю рекомендаційних листів і характеристик. Володіють грудним патронажем, навичками профілактичного масажу, піклуються про здоров’я, організовують і дотримуються режиму дня дитини, виконують рекомендації педіатра.

Найняти няню
Няня-воспитатель дошкольнику

Няня-вихователь дошкільнику

Досвідчені няні з педагогічною освітою, які володіють усіма сучасними методиками раннього розвитку, які мають досвід роботи з дітьми в сім’ях і дошкільних установах. З такою нянею дитина швидко і легко, в ігровій формі навчається читання, письма, рахунку і т.д. Навчання проходить захоплююче, весело і цікаво.

Найняти няню
Няня-гувернантка для школьника

Няня-гувернантка для школяра

Гувернантка для школяра – це професійний педагог, який знає шкільну програму або філолог, який вільно володіє іноземною мовою. Гувернантка стане хорошим другом і помічником Вашій дитині. Швидко впоравшись з домашніми завданнями залишиться багато часу для ігор і спілкування з друзями.

Найняти няню

Графіки няні

Няня на повну зайнятість

Няня на повну зайнятість, 5-6 днів в тиждень підійде сім’ї, де няня потрібна на постійній основі. Така няня зможе приходити рано вранці і йти пізно ввечері і весь день проводити з Вашим малюком. При такому графіку у няні знайдеться час і для ігор з дитиною і для занять, вони разом з дитиною будуть ходити на прогулянки. А приготування їжі і догляд за дитячою кімнатою не буде шкодити дитині, так як цими питаннями няня може зайнятися під час денного сну малюка.

Няня на часткову зайнятість

Найняти няню на часткову зайнятість зручно тим батькам, у яких є можливість частину часу присвятити дитині, а няня потрібна на ті години, коли мамі необхідно відлучитися у своїх справах. Погодинна зайнятість зручна тим, у кого графік няні нестабільний і в деякі дні няня буде працювати 5 годин на день, а в деякі 12 годин. Можна найняти няню на першу або на другу половину дня. Також, часткова зайнятість, передбачає роботу няні декілька певних (за домовленістю з нянею) днів на тиждень.

Няня з проживанням в сім’ї

Найняти няню з проживанням в сім’ї необхідно тоді, коли догляд за дитиною потрібен цілодобово або Ви проживаєте за межами міста і няні незручно добиратися щодня. Тоді можна найняти няню з проживанням вахтою (коротка вахта 3/3, 4/4 або 5/5 діб, середня вахта 7/7 або 14/14 діб або тривала вахта 1/1, 3/3 місяці) або найняти няню з повним проживанням (накопичувальні вихідні). Вахтовим графіком роботи, як правило, сім’я наймає 2 няні, які змінюють один одного.

Няня вихідного дня

Найняти няню на вихідні намагаються сім’ї, де вже працює постійна няня і потрібна ще одна няня, яка буде підміняти її в вихідні дні. Або сім’ї, де в будні з дітьми знаходиться мама, а у вихідні запрошують няню, щоб мама могла відпочити і зайнятися своїми справами, а няня буде займатися всебічним розвитком дитини або організує для малюка цікаве дозвілля.

Нічна няня

Нічна няня для дитини приходить в сім’ю, коли Вам потрібен цілодобовий догляд за дітьми, а Ваша няня не може працювати з проживанням. Або коли дитина неспокійно спить, а мамі необхідний нічний відпочинок. Найняти нічну няню, в такому випадку, відмінний варіант. Няня може перебувати всю ніч в кімнаті з малюком, охороняючи його сон.

Няня подобово

Няня з позмінним графіком роботи приходить в родину 1/1 або 2/2 дні, може працювати з ранку до вечора, може залишатися на добу. Все залежить від Ваших побажань. Така няня виконує всі обов’язки, відповідно до віку, за інтересами і потребами дитини. Для роботи подобово, як правило, наймають 2-3 няні, які змінюють один одного в певному графіку.

Перш ніж найняти няню дитині, Вам необхідно визначитися з графіком, адже від графіка роботи няні безпосередньо залежить і її оплата. В агентстві домашнього персоналу “Дім щастя” наші фахівці зможуть знайти няню в Києві і області, а також найняти няню для роботи за кордоном, на будь-який зручний для Вас графік. Звертайтеся в наше агентство і ми допоможемо Вам найняти професійну няню, яка буде відповідати всім Вашим критеріям і вимогам.

Ціни на послуги няні для дитини в Києві та області

Година

від 100 грн

Година

від 100 грн

День

від 1000 грн

День

від 1000 грн

Доба

від 1200 грн

Доба

від 1200 грн

Місяць

від 22000 грн

Місяць

від 22000 грн

* Всі ціни вказані з розрахунку на стандартну заявку. Якщо у Вас є додаткові вимоги до кандидата або особлива специфіка роботи ціни на послуги няні можуть відрізнятися.

Швидка заявка:

Залишити заявку на підбір няні

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  Підтвердіть, будь ласка
  Шукаю Персонал

  Замовлення няні:

  0688765267 (Київстар), Viber

  h.house2007@gmail.com

  Україна, м Київ, вул. Сагайдачного 12, 2-й поверх, офіс 2-10, індекс 04070
  (м. Поштова Площа, м. Контрактова Площа)

  Чому наші няні найкращі

  Профільна освіта

  Мають рекомендації

  Досвід роботи в сім’ях

  Мають високу кваліфікацію

  Пройшли тестування

  Перевірені фахівці

  Чому найняти няню краще в нашому агентстві

  • Перед виходом на роботу, співробітники агентства за спеціально розробленою методикою проводять індивідуальне тестування, детальний інструктаж кожної няні, тому в Вашу сім’ю прийде фахівець, який розуміє всі тонкощі і психологію роботи в сім’ї, відмінно знає правила поведінки на роботі, ознайомлений з поняттями субординації і конфіденційності.

  • Ми дбаємо про Вашу безпеку і пропонуємо Вам персонал, який всебічно перевірений нашими фахівцями. Ми перевіряємо документи працівника (паспорт, ІПН, трудову та медичну книжки). За бажанням клієнта проводиться перевірка кандидата на поліграфі.

  • База персоналу агентства дуже обширна. Ми зможемо підібрати для Вас няню виходячи з Вашого бюджету і з врахуванням всіх Ваших вимог та побажань.

  • Наші няні мобільні і готові підлаштуватися під будь-який Ваш графік.

  • Ми впевнені в професіоналізмі нашого персоналу. І ми готові надати гарантії на наші послуги на весь період дії договору. Гарантією від агентства є безкоштовна заміна і підміна персоналу на першу Вашу вимогу.

  • Для Вашого комфорту, ми закріпимо за Вами персонального менеджера, який зможе допомогти Вам у будь-якому питанні щодо роботи найнятого працівника.

  • І головне! Всі наші няні щиро люблять дітей і зможуть оточити Вашу дитину турботою і подарувати щасливе дитинство.

  Наші переваги

  Найняти няню:

  Залишити заявку на підбір няні

   Ваше ім'я

   Ваш телефон

   Підтвердіть, будь ласка
   Шукаю Персонал

   Замовлення няні:

   0688765267 (Київстар), Viber

   h.house2007@gmail.com

   Україна, м Київ, вул. Сагайдачного 12, 2-й поверх, офіс 2-10, індекс 04070

   (м. Поштова Площа, м. Контрактова Площа)