Найняти професійного кухаря в Києві в агентстві “Дім Щастя”

Найняти Кухаря

Кухар домашньої кухні

Вміє смачно готувати страви домашньої кухні, знає безліч рецептів, підлаштується під смаки роботодавців, зможе побалувати Вас свіжою домашньою випічкою та смачними десертами. Зможе заготовити продукти на зиму.

Найняти кухаря

Кухар професіонал (шеф-кухар)

Професійний кухар зможе приготувати вишукану страву будь-якої кухні. Має досвід роботи в елітних ресторанах. Чи зможе здивувати Вас і Ваших гостей екстравагантними стравами та високим, ресторанним рівнем подачі.

Найняти кухаря

Кухар професіонал на Ваше свято

Приготувати святковий банкет або фуршет? Немає нічого простішого для наших кухарів. Справжні професіонали своєї справи швидко і легко зможуть організувати свято і задовольнити всі Ваші побажання та здивувати Ваших гостей.

Найняти кухаря

Ціни на послуги кухаря в Києві і області

Домашньої кухні

від 1200 грн/день

Кухар домашньої кухні від 1200 грн/день

Кухар професіонал

від 1400 грн/день

Кухар професіонал від 1400 грн/день

Кухар на свято

від 2000 грн/день

Кухар на свято від 2000 грн/день

Кухар з проживанням

від 1400 грн/добу

Кухар з проживанням від 1400 грн/добу

*Всі ціни вказані з розрахунку на стандартну заявку. Якщо у Вас є додаткові вимоги до кандидата або особлива специфіка роботи ціни на послуги кухаря можуть відрізнятися.

Швидка заявка:

Залишити заявку на підбір кухаря

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  Підтвердіть, будь ласка
  Шукаю Персонал

  Найняти кухаря:

  0688765267 (Київстар), Viber

  h.house2007@gmail.com

  Україна, м Київ, вул. Сагайдачного 12, 2-й поверх, офіс 2-10, індекс 04070
  (м. Поштова Площа, м. Контрактова Площа)

  Ми можемо підібрати кухаря на будь-який зручний для Вас графік

  Кухар на повну зайнятість

  Кухар на повну зайнятість, 5-6 днів в тиждень підійде сім’ї, де допомога в приготуванні їжі потрібна на постійній основі. Такий кухар зможе приходити рано вранці і йти ввечері і весь день займатися питаннями, щодо складання меню та списків для закупки продуктів, закупівлі продуктів, приготування їжі, підтримання робочого місця в чистоті.

  Кухар на часткову зайнятість

  Найняти кухаря на часткову зайнятість зручно тим сім’ям, яким не потрібні послуги кухаря щодня, а кухар потрібен для приготування їжі кілька разів на тиждень. Кухар на часткову зайнятість від нашого агентства складе меню, список для закупки продуктів та буде займатися приготуванням їжі на кілька днів вперед.

  Кухар з проживанням в сім’ї

  Кухаря з проживанням наймають сім’ї, які люблять балувати себе свіжоприготовленими стравами. Можна найняти кухаря з проживанням вахтою (коротка вахта 3/3, 4/4 або 5/5, середня 7/7 або 14/14 або тривала 1/1 місяць, 3/3 місяця) або найняти кухаря з повним проживанням. Вахтовим графіком наймють 2 кухаря.

  В агентстві домашнього персоналу “Дім щастя” наші фахівці зможуть знайти кухаря в Києві і області, а також найняти кухаря для роботи за кордоном, на будь-який зручний для Вас графік. Звертайтеся в наше агентство і ми допоможемо Вам найняти професійного кухаря, який буде відповідати всім Вашим критеріям і вимогам.

  Кухар в сім’ю – це людина яка зможе побалувати Вашу сім’ю і гостей вишуканою кухнею і різноманітними десертами. Якщо у Вас не вистачає часу на ведення домашнього господарства, звертайтеся в агентство «Дім Щастя» і наші менеджери підберуть для Вас кухарів, які зможуть приготувати страви будь-якої кухні орієнтуючись на Ваші побажання і переваги, скласти меню, закупити продукти, простежити за якістю продуктів.

  Чому наші кухарі кращі

  Чому найняти кухаря краще в нашому агентстві

  • Перед виходом на роботу, співробітники агентства за спеціально розробленою методикою проводять індивідуальне тестування, детальний інструктаж кожного кухаря, тому в Вашу сім’ю прийде фахівець, який розуміє всі тонкощі і психологію роботи в сім’ї, відмінно знає правила поведінки на роботі, ознайомлений з поняттями субординації і конфіденційності.

  • Ми дбаємо про Вашу безпеку і пропонуємо Вам кухаря, який всебічно перевірений нашими фахівцями. Ми перевіряємо документи працівника (паспорт, ІПН, трудову та медичну книжки). За бажанням клієнта проводиться перевірка кухаря на поліграфі.

  • База персоналу агентства дуже обширна. Ми зможемо підібрати для Вас кухаря виходячи з Вашого бюджету і обов’язково з огляду на всі Ваші вимоги та побажання.

  • Наші кухарі мобільні і готові підлаштуватися під будь-який Ваш графік.

  • Ми впевнені в професіоналізмі наших кухарів. І ми готові надати гарантії на наші послуги на весь період дії договору. Гарантією від агентства є безкоштовна заміна і підміна персоналу на першу Вашу вимогу.

  • Для Вашого комфорту, ми закріпимо за Вами персонального менеджера, який зможе допомогти Вам у будь-якому питанні щодо роботи найнятого кухаря.

  • І головне! Всі наші кухарі справжні професіонали, які зможуть здивувати Вас і Ваших гостей кулінарними шедеврами!

  Наші переваги

  Найняти кухаря:

  Залишити заявку на підбір кухаря

   Ваше имя

   Ваш телефон

   Подтвердите, пожалуйста
   Ищу Персонал

   Найняти кухаря:

   0688765267 (Киевстар), Viber

   h.house2007@gmail.com

   Украина, г. Киев, ул. Сагайдачного 12, 2-й этаж, офис 2-10, индекс 04070

   (м. Почтовая Площадь, м. Контрактовая Площадь)