Домробітниця або Хатня робітниця від агентства “Дім Щастя”

Залишити заявку

Генеральне (разове) прибирання

від 1000грн/день

Експрес домробітниця швидко і якісно виконає генеральне прибирання квартири після ремонту або переїзду, а також прибирання Вашої оселі до та після  гучних свят

Найняти домробітницю

Домробітниця на постійній основі

від 1000грн/день

Домробітниця може приходити кілька днів на тиждень або щодня. Вона зможе проводити генеральні і поточні прибирання, підтримуючи Ваш будинок або квартиру в ідеальному порядку

Найняти домробітницю

Домробітниця з проживанням в сім’ї

від 1200грн/день

Домробітниця з проживанням – це незамінний помічник по дому, який завжди знаходиться “під рукою”. Не потрібно чекати приходу домробітниці, вона завжди поруч в необхідний момент.

Найняти домробітницю

Графіки домробітниць

Повна зайнятість

Домробітниця на повну зайнятість, 5-6 днів на тиждень підійде сім’ї, де помічниця по дому потрібна на постійній основі. Така домробітниця зможе приходити рано вранці і йти ввечері і весь день займатися побутовими питаннями по дому. При такому графіку у домробітниці знайдеться час, для прибирання, догляду за предметами інтер’єру, гардеробом, взуттям, аксесуарами і для приготування їжі, якщо у Вас є таке побажання.

Часткова зайнятість

Найняти хатню робітницю (домробітницю) на часткову зайнятість зручно тим сім’ям, яким не потрібні послуги помічниці по будинку щодня, а домробітниця потрібна для прибирання квартири або будинку один або кілька разів на тиждень. Домробітниця на часткову зайнятість буде займатися прибиранням, пранням, прасуванням, доглядом за інтер’єром, зможе частково готувати їжу і виконувати деякі Ваші доручення.

З проживанням

Найняти хатню робітницю з проживанням в сім’ї необхідно тоді, коли Ви проживаєте у великому приватному будинку і домробітниця завжди повинна бути під рукою. Тоді можна найняти хатню робітницю з проживанням вахтою (коротка 3/3, 4/4 або 5/5 діб, середня 7/7 або 14/14 діб  або тривала вахта 1/1, 3/3 місяці) або найняти хатню робітницю з повним проживанням (накопичувальні вихідні). Вахтовим графіком роботи сім’я наймає 2 помічниці позмінно.

Ціни на послуги домробітниці в Києві та області

За день

від 1000 грн

Домробітниця на постійній основі від 1000 грн/день

За місяць

від 22000 грн

Домробітниця на постійній основі від 22000 грн/міс

З проживанням

від 1200 грн/добу

Домробітниця з проживанням від 1200 грн/добу

VIP персонал

від 30000 грн

VIP домробітниця от 30000 від/мес

*Всі ціни на послуги домробітниць вказані з розрахунку на стандартну заявку на підбір хатньої робітниці у Києві. Якщо у Вас є додаткові вимоги до кандидата або особлива специфіка роботи, то ціни на послуги домробітниці можуть відрізнятися.

Чому наші домробітниці кращі

Працьовиті

Мають рекомендації

Досвід роботи в сім’ях

Мають високу кваліфікацію

Пройшли тестування

Перевірені фахівці

Чому найняти хатню робітницю краще в нашому агентстві

 • Перед виходом на роботу, співробітники агентства за спеціально розробленою методикою проводять індивідуальне тестування, детальний інструктаж кожної домогосподарки, тому в Вашу сім’ю прийде фахівець, який розуміє всі тонкощі і психологію роботи в сім’ї, відмінно знає правила поведінки на роботі, ознайомлений з поняттями субординації і конфіденційності.

 • Ми дбаємо про Вашу безпеку і пропонуємо Вам домробітниць, які всебічно перевірені нашими фахівцями. Ми перевіряємо документи домробітниці (паспорт, ІПН, трудову та медичну книжки). За бажанням клієнта проводиться перевірка кандидата на поліграфі.

 • База домробітниць агентства дуже обширна. Ми зможемо підібрати для Вас домробітницю, виходячи з Вашого бюджету і враховуючи всі Ваші вимоги та побажання.

 • Наші домробітниці мобільні і готові підлаштуватися під будь-який Ваш графік.

 • Ми впевнені в професіоналізмі наших хатніх робітниць. І ми готові надати гарантії на наші послуги на весь період дії договору. Гарантією від агентства є безкоштовна заміна і підміна домробітниці на першу Вашу вимогу.

 • Для Вашого комфорту, ми закріпимо за Вами персонального менеджера, який зможе допомогти Вам у будь-якому питанні щодо роботи найнятого працівника.

 • І головне! Всі наші домробітниці дуже працьовиті та старанні. Вони зможуть забезпечити чистоту і затишок у Вашому домі.

Найняти домробітницю:

Залишити заявку на підбір домробітниці

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  Підтвердіть, будь ласка
  Шукаю Персонал

  Замовлення домробітниці:

  0688765267 (Киевстар), Viber

  h.house2007@gmail.com

  Україна, м Київ, вул. Сагайдачного 12, 2-й поверх, офіс 2-10, індекс 04070

  (м. Поштова Площа, м. Контрактова Площа)