Найняти доглядальницю чи компаньйонку в Києві в агентстві “Дім Щастя”

Найняти доглядальницю

Доглядальниця в лікарню або на добу

від 800грн/день

Експрес послуги доглядальниці – це якісний професійний догляд, якщо Ваші близькі опинилися в лікарні або проходять курс реабілітації вже вдома. Професійні доглядальниці зможуть надати догляд за підопічним на період реабілітації.

Найняти доглядальницю

Доглядальниця лежачому хворому

від 700 грн/день

Професійні доглядальниці нададуть догляд за Вашими близькими вдома. Всі працівники мають досвід роботи або медичну освіту. Чи зможуть виконати всі призначення лікаря, провести гігієнічний догляд. Ваші близькі будуть в надійних руках.

Найняти доглядальницю

Доглядальниця – компаньйонка

від 500 грн/день

Доглядальниця – компаньйонка стане хорошим другом і надійною опорою для Ваших близьких. Завжди протягне руку допомоги, підставить плече і допоможе не відчувати себе самотніми під час Вашої відсутності. Складе компанію на прогулянці.

Найняти доглядальницю

Ціни на послуги доглядальниці в Києві та області

За день

від 500 грн

Доглядальниця на постійній основі від 500 грн/день

За місяць

від 11000 грн

Доглядальниця на постійній основі від 11000 грн/міс

За добу

от 600 грн/сутки

Доглядальниця з проживанням від 600 грн/добу

*Всі ціни вказані з розрахунку на стандартну заявку. Якщо у Вас є додаткові вимоги до кандидата або особлива специфіка роботи ціни на послуги доглядальниці можуть відрізнятися.

Швидка заявка:

Залишити заявку на підбір доглядальниці

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  Підтвердіть, будь ласка
  Шукаю Персонал

  Замовлення доглядальниці:

  0688765267 (Київстар), Viber

  h.house2007@gmail.com

  Україна, м Київ, вул. Сагайдачного 12, 2-й поверх, офіс 2-10, індекс 04070
  (м. Поштова Площа, м. Контрактова Площа)

  Графіки доглядальниці

  Повна зайнятість

  Доглядальниця на повну зайнятість, 5-6 днів в тиждень підійде сім’ї, де послуги доглядальниці потрібні на постійній основі. Така доглядальниця зможе приходити рано вранці і йти пізно ввечері і весь день проводити з Вашим близьким. При такому графіку у доглядальниці знайдеться час і для спілкування з підопічним і для супроводу на прогулянки, в поліклініку, магазин. Доглядальниця на повну зайнятість може приготувати їжу, зробити прибирання, проконтролювати прийом медичних препаратів і т.д.

  Часткова зайнятість

  Найняти доглядальницю на часткову зайнятість зручно тим роботодавцям, у яких є можливість частину часу присвятити близьким людям, а доглядальниця потрібна на ті години, коли Вам необхідно відлучитися у своїх справах. Погодинна зайнятість зручна тим, у кого графік доглядальниці нестабільний і в деякі дні доглядальниця працюватиме 5 годин на день, а в деякі 12 годин. можна найняти доглядальницю на першу або на другу половину дня. Також можливо підібрати доглядальицю на декілька днів на тиждень.

  З проживанням

  Найняти доглядальницю з проживанням в сім’ї необхідно тоді, коли догляд за літнім родичем потрібен цілодобово або Ви проживаєте за межами міста і доглядальниці незручно добиратися щодня. Тоді можна найняти доглядальницю з проживанням вахтою (коротка 3/3, 4/4 або 5/5 діб, середня 7/7 або 14/14 діб або тривала вахта 1/1, 3/3 місяці) або найняти доглядальницю з повним проживанням (накопичувальні вихідні). Вахтовим графіком роботи, як правило, сім’я наймає 2 доглядальниці на змінний графік роботи.

  Доглядальниця в лікарню

  Найняти доглядальницю в лікарню необхідно сім’ям, у яких родич знаходиться в лікарні в після операції або в період реабілітації. Така доглядальниця перебуватиме в лікарні з підопічним і надавати необхідний догляд, з дотриманням всіх рекомендацій лікаря. Доглядальниця для хворої в лікарню надасть гігієнічний догляд, проконтролює прийом медичних препаратів.

  Нічна доглядальниця

  Нічна доглядальниця для літньої людини приходить в сім’ю, коли Вашим близьким потрібен цілодобовий догляд, а Ваша денна доглядальниця не може працювати з проживанням. Найняти нічну доглядальницю, в такому випадку, відмінний варіант. Доглядальниця для лежачого людини на ніч, зможе перебувати поруч і допомогти виконати будь-яке прохання.

  Доглядальниця подобово

  Доглядальниця з позмінним графіком роботи приходить в сім’ю 1/1 або 2/2 дні, може працювати з ранку до вечора, може залишатися на добу. Все залежить від Ваших побажань. Така доглядальниця виконує всі обов’язки, відповідно до потреб підопічного і рекомендацій лікаря. Для роботи подобово, як правило, наймають 2-3 доглядальниці, які змінюють один одного в певному графіку.

  Перш ніж найняти доглядальницю, Вам необхідно визначитися з графіком, адже від графіка роботи доглядальниці безпосередньо залежить і її оплата. В агентстві домашнього персоналу “Дім щастя” наші фахівці зможуть знайти доглядальницю в Києві і області на будь-який зручний для Вас графік. Звертайтеся в наше агентство і ми допоможемо Вам найняти професійну доглядальницю, яка буде відповідати всім Вашим критеріям і вимогам.

  Чому наші доглядальниці кращі

  Чому найняти доглядальницю краще в нашому агентстві

  • Перед виходом на роботу, співробітники агентства за спеціально розробленою методикою проводять індивідуальне тестування, детальний інструктаж кожної доглядальниці, тому в Вашу сім’ю прийде фахівець, який розуміє всі тонкощі і психологію роботи в сім’ї, відмінно знає правила поведінки на роботі, ознайомлений з поняттями субординації і конфіденційності.

  • Ми дбаємо про Вашу безпеку і пропонуємо Вам персонал, який всебічно перевірений нашими фахівцями. Ми перевіряємо документи працівника (паспорт, ІПН, трудову та медичну книжки). За бажанням клієнта проводиться перевірка кандидата на поліграфі.

  • База персоналу агентства дуже обширна. Ми зможемо підібрати для Вас доглядальницю виходячи з Вашого бюджету і обов’язково з огляду на всі Ваші вимоги та побажання.

  • Наші доглядальниці мобільні і готові підлашутватися під будь-який Ваш графік.

  • Ми впевнені в професіоналізмі нашого персоналу. І ми готові надати гарантії на наші послуги на весь період дії договору. Гарантією від агентства є безкоштовна заміна і підміна персоналу на першу Вашу вимогу.

  • Для Вашого комфорту, ми закріпимо за Вами персонального менеджера, який зможе допомогти Вам у будь-якому питанні щодо роботи найнятого працівника.

  • І головне! Всі наші доглядальниці розуміють специфіку роботи з людьми похилого віку і допоможуть Вашим близьким не відчувати себе самотніми.

  Наші переваги

  Найняти доглядальницю:

  Залишити заявку на підбір доглядальниці

   Ваше ім'я

   Ваш телефон

   Підтвердіть, будь ласка
   Шукаю Персонал

   Замовлення доглядальниці:

   0688765267 (Київстар), Viber

   h.house2007@gmail.com

   Україна, м Київ, вул. Сагайдачного 12, 2-й поверх, офіс 2-10, індекс 04070
   (м. Поштова Площа, м. Контрактова Площа)